warsztaty z elementami bajkoterapii

czytelnictwo14

CYKL WTORKOWYCH WARSZTATÓW Z ELEMENTAMI BAJKOTERAPII OD MARCA 2018 DO CZERWCA 2018

We wtorek 6 marca 2018 roku  rozpoczynamy specjalny cykl zajęć dla dzieci z grupy I, III i IX. Zajęcia mają  charakter warsztatowy z wykorzystaniem bajek, technik plastycznych i zabaw ruchowych, a głównym ich celem jest kształtowanie kompetencji emocjonalno-społecznych dzieci. Razem z dziećmi zastanowimy się między innymi: jakie emocje towarzyszą nam na co dzień i jak sobie z nimi radzić (bliżej przyjrzymy się złości), co to jest i do czego przydaje nam się asertywność.
Nie zabraknie też pozytywnego myślenia i refleksji nad ważną rolą jaką jest bycie członkiem grupy.

GRUPA III- GODZINA 8.20

GRUPA I- GODZINA 9.30

GRUPA IX-GODZINA 10.10

Prowadząca: mgr Roksana Kociołek i mgr Blanka Zybura z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej nr 2 przy ul. Siewnej 23 d

Warsztaty będą realizowane od marca do czerwca.