Wycieczka do Biblioteki na przedstawienie senorów pt.Kopciuszek

W dniu 12 kwietnia (czwartek) odbędzie się wycieczka do Biblioteki Publiczne filia nr 9 przy ul.Dobrego Pasterza  w Krakowie na przedstawienie teatralne przygotowane przez seniorów pt. Kopciuszek. W tym dniu śniadanie jemy wcześniej tj  o godz. 8.30
Wyjście z przedszkola : godz. 8.50

Listopadowe wycieczki.

W dniu 22 (środa ) listopada odbędzie się wycieczka do krainy zabaw Kulkowo w galerii Krakowskiej. Koszt wycieczki wynosi 9 zł (płatne  na konto grupowe). Wyjazd: po śniadaniu, powrót na obiad.

W dniu 27 listopada  (poniedziałek) odbedziesię wycieczka do biblioteki publicznej nr 9 w Krakowie na warsztaty zorganizowane z okazji dnia Misia.  Prosimy aby w tym dniu dzieci przyniosły do przedszkola plecaki z ulubionym pluszowym misiem. Wycieczka jest bezpłatna.

Agnieszka Sterkowiec Iwona Strojek

Piosenki z przedszkola.

W sali naszej grupy można wypożyczyć pen drive z naszymi przedszkolnymi piosenkami. Po przegraniu utworów prosimy o zwrot pen driva do grupy.

Spotkanie świąteczne

Serdeczniezapraszamy rodziców naszych przedszkolaków na  świąteczne spotkanie przy choince , które odbędzie się w dniu 14 grudnia (czwartek) o godz. 16.00 w sali teatralnej  naszej grupy.

Zapraszamy. :)

Mikołajki

Na listopadaowym zebraniu rodziców ustalona została kwota składki na Mikołajki w wysokości 40 zł. Prosimy o wpłaty na konto grupowe.

WYCIECZKA

3 listopada 2017r. (piątek) jedziemy na wycieczkę do fabryki bombek w Bęble. Dzieci zabierają ze sobą plecaczek z małą przekąską i piciem.

Śniadannie w tym dniu o godz. 7.45. Wyjście z przedszkola o godz. 8.15. Powrót na obiad.

Koszt wycieczki: 28 zł. (14 zł. przejazd autokarem i 14 zł. samodzielne malowanie bombki).

Bardzo prosimy o wpłaty na konto grupowe.

Szanowni Rodzice.
20 października (piątek) o godz. 10.00 wychodzimy do Dworku Białoprądnickiego na spektakl pt. ,,Wesoła zagroda".
Koszt spektaklu wynosi 12 zł.
Bardzo prosimy o wpłacenie wyżej wymienionej kwoty na konto grupowe.

W tytule przelewu prosimy wpisać:
imię i nazwisko dziecka- Dworek Białoprądnicki.

WYCIECZKA

13.10.2017r. (piątek) jedziemy na wycieczkę do Ogrodu Doświadczeń przy centrum handlowym M1.

Wyjazd o godzinie 9.30

Powrót do przedszkola na obiad, na godz. 12.00.

Koszt wycieczki: 15 zł.

Bardzo prosimy o wpłatę wyżej wymienionej kwoty na na konto grupowe.

W tytule przelewu należy napisać: imię i nazwisko dziecka-wycieczka.

​W przypadku deszczowej pogody wycieczka zostanie przeniesiona na inny dzień.

Harmonogram zajęć dodatkowych grupy V

na rok szkolny 2017/2018

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
11.00-11.30 Angielski 11.30-12.00 Rytmika 11.00-11.30 Angielski 9.00-10.00 Gimnastyka korekcyjna

13.00-13.30    Judo

12.30-13.00 Tenis

13.15-13.45   Balet

14.30- 15.00 Zumba

Szanowni Rodzice!

W dniach od 11-15.09.2017r. w naszej grupie będzie realizowany temat: MOJA MIEJSCOWOŚĆ.

Dzieci we wtorek (12.09.2017r.) podczas zajęć będą wykonywać makietę swojego miasta.

W związku z tym bardzo prosimy o dostarczenie do tego dnia małych pudełeczek, kartoników (np. po lekarstwach, kremach, po paście do zębów,po zapałkach itp.).

Z góry dziękujemy smiley​.

Agnieszka Sterkowiec

Iwona Strojek

ZEBRANIE Z RODZICAMI

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na zebranie organizacyjne, które odbędzie się

20 września (środa) 2017 roku.

O godz. 17.30 zapraszamy na salę teatralną, gdzie odbędzie się zebranie ogólne z Dyrekcją przedszkola,

a nastepnie na zebranie z wychowawcami w sali grupy V.

P.S. Obecność obowiązkowa.

Agnieszka Sterkowiec

Iwona Strojek

Uprzejmie prosimy o zorganizowanie opieki dla dzieci na czas zebrania.

Witajcie w przedszkolu!

Drogie przedszkolaki witamy was serdecznie po wakacjach. Mamy nadzieję, że wspaniale wypoczęliście podczas lata.

W dniu 1 września czekamy na was w naszej nowej V grupie. Zabierzcie ze sobą uśmiechy, wakacyjne przygody i skarby.

Do zobaczenia.

Iwona Strojek i Agnieszka Sterkowiec