ul. Siewna 23 c, 31-231 Kraków

Informacje z zebrania w przedszkolu z dnia 13 września 2018 r.

Oto kilka ważnych informacji z ostatniego zebrania dla przypomnienia.

Obecnie nasza grupa liczy 24 dzieci w tym 9 sześciolatków. W związku z realizacją obowiązku szkolnego prosimy Państwa o zapoznanie się z treścią podstawy programowej wychowania przedszkolnego. Dokument w postaci PDF został przesłany na pocztę grupy V, jest także dostępny w sali w formie papierowej. Zapoznanie się z treścią powyższego dokumentu potwierdzają Państwo podpisem na liście dostępnej u nauczycielki grupy. Do dnia 30 września prosimy o wskazanie  adresu szkoły obowowej do której będzie uczęszczało Państwa dziecko.

Prosimy o dobrowolne wpłaty zwiazane z organizacją nowego roku szkolnego na konto skarbnika grupy Pani Barbary Małek

Rada Rodziców: 70 zł

Składka grupowa : 70 zł

Na Państwa pisemną prośbę zostały również zakupione podręczniki dla grupy. Należność za zakup podręczników w wys. 120 zł prosimy wpłacać do skarbnika grupy. W najblizszym czasie zakupione zostana również podtęczniki do nauki j. angielskiego.

Prosimy również o uzupełnienie woreczków ze strojami gimnastycznymi, poszewek na poduszki oraz środków do higieny jamy ustnej.

Rodziców zainteresowanych zapisem dziecka na zajęcia dodatkowe w przedszkolu zapraszamy do sekretariatu.

W pażdzierniku planujemy dwie wycieczki : 4 pażdziernika  Eko-warsztaty w Zespole Szkół Chemicznych w Krakowie, koszt 12 zł

25 października, Lotnisko w Balicach, koszt 48 zł, ( wpłaty na wycieczki przekazujeny na konto grupowe )

Nauczycielki gr V

Nauczycielki gr. V