FESTYN RODZINNY

Serdecznie zapraszamy na coroczny festyn rodzinny

w dniu 26.05.2018r. (sobota) od godz.9.00-14.00.

Z przyjemnością gościmy całe rodziny, przyjaciół przedszkola i absolwentów.Zwracamy się do Państwa równieżnież z prośbą o pomoc w organizacji festynu, uprzejmie prosimy o:

• ciasta, napoje, małe soczki w kartonikach, wodę do picia w małych butelkach
  • naczynia jednorazowe, plastikowe, papierowe, sztućce, kubki
  • gadżety i zabawki na nagrody dla dzieci

NAGRODA GŁÓWNA W LOTERII FANTOWEJ

Poszukujemy chętnych osób do ufundowania nagrody głównej w loterii fantowej

Jeśli ktoś w Państwa chciałby ufundować nagrodę główną, będziemy wdzięczni.

Serdecznie dziękujemy

ZAJĘCIA DODATKOWE

CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

Drodzy Rodzice, Dziadkowie, Opiekunowie UAKTYWNIJCIE SIĘ!:) Skoro cała Polska czyta dzieciom, my też poczytajmy dzieciom z grupy VIII :)))Gorąco zachęcamy, to naprawdę nie boli;)

Serdecznie zachęcamy Państwa (rodziców, dziadków)do włączenia się w Akcję- CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM -poświęćmy 10 minut i poczytajmy dzieciom w grupie:)Jeśli ktoś z Państwa się zdecyduje będzie nam bardzo miło. Państwo wybieracie dogodny dla siebie dzień, my proponujemy czytanie popołudniowe.

Zachęcamy i z góry dziękujemy:)