ul. Siewna 23 c, 31-231 Kraków

Dzień lata w p-lu 22.06.2018
16 czerwca 2018

Drogie przedszkolaki !!! W piątek 22 czerwca 2018 w naszym przedszkolu powitamy lato. Prosimy, aby w tym dniu ubrać się na ŻÓŁTO i ...

Wiosenno-letni bieg przedszkolaka
10 czerwca 2018
SZANOWNI RODZICE

20 i 21 czerwca 2018r. (środa,czwartek) przedszkole organizuje
 wiosenno-letni Bieg Przedszkolaka.

Dzieci w tych dniach wyruszą na trawiastą murawę Klubu Sportowego Clepardia gdzie będą zmagały się w kilku konkurencjach sportowych.

⦁ 20.06.18r.- od godz. 9.30-11.30 grupy: I, III, VI, V
⦁ 21.06.18r.- od godz. 9.30-11.30 grupy: VII, VIII, II i IV, IX

Bardzo prosimy w tych dniach o ubranie dzieci na sportowo (obuwie sportowe, dres).W przypadku brzydkiej pogody bieg zostanie przeniesiony, o czym Państwo będą poinformowani.

ZAPROSZENIE

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NASZYCH KOCHANYCH RODZICÓW  Z GRUPY VIII NA UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA MAMY I TATY POŁĄCZONE Z UROCZYSTYM ZAKOŃCZENIEM PRZEDSZKOLA, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ 12.06.2018 (WTOREK) O GODZINIE 15.30 W SALI TEATRALNEJ

WASZE POCIECHY WRAZ Z WYCHOWAWCZYNIAMI

PROSIMY O PRZYGOTOWANIE DZIECIOM ELEGANCKICH UBRAŃ:

DZIEWCZYNKI-  KWIECISTE BĄDŹ GŁADKIE SUKIENKI

CHŁOPCY-ELEGANCKIE KOSZULE Z KRÓTKIM BĄDŹ DŁUGIM RĘKAWEM, ELEGANCKIE SPODNIE

DZIĘKUJEMY:)

DRODZY RODZICE

Serdecznie dziękujemy za przygotowanie przedstawienia pt. "Rzepka" dla dzieci z okazji Dnia Dziecka, dla wszystkich dzieci z naszego przedszkola. Dziękujemy za poświęcony czas, piękne stroje, przygotowanie dekoracji, oprawy muzycznej oraz za prezenty dla dzieci.

Nauczycielki gr.VIII

ZAJĘCIA DODATKOWE

CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

Drodzy Rodzice, Dziadkowie, Opiekunowie UAKTYWNIJCIE SIĘ!:) Skoro cała Polska czyta dzieciom, my też poczytajmy dzieciom z grupy VIII :)))Gorąco zachęcamy, to naprawdę nie boli;)

Serdecznie zachęcamy Państwa (rodziców, dziadków)do włączenia się w Akcję- CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM -poświęćmy 10 minut i poczytajmy dzieciom w grupie:)Jeśli ktoś z Państwa się zdecyduje będzie nam bardzo miło. Państwo wybieracie dogodny dla siebie dzień, my proponujemy czytanie popołudniowe.

Zachęcamy i z góry dziękujemy:)