Cytaty Janusza Korczaka:

Samorządowe Przedszkole nr 175 - Kraków

ul. Siewna 23 c, 31-231 Kraków

O przedszkolu

Przedszkole 175 położone jest w samym sercu osiedla Prądnik Biały, z dala od ruchliwych ulic, za to w sąsiedztwie pięknego parku, do którego przedszkolaki chodzą by poznawać przyrodę i wesoło się bawić.
   Jesteśmy przedszkolem bardzo  dużym, ładnym i słonecznym. Placówka pomimo swojej wielkości stwarza dzieciom rodzinną i przyjazną atmosferę, gdzie każde dziecko może czuć się dobrze i bezpiecznie.
  Warto zwrócić tutaj uwagę, iż w trosce o bezpieczeństwo podopiecznych w przedszkolu założony został monitoring oraz wprowadzono specjalne procedury przyprowadzania i odbierania dzieci, a także określone godziny otwarcia i zamknięcia placówki.
  Posiadamy bogatą bazę materialną, ciekawe pomoce edukacyjne, stwarzające dzieciom możliwość wszechstronnego i harmonijnego  rozwoju.
   W naszym przedszkolu dzieci mają do dyspozycji przestronną salę teatralną, w której odbywają się  uroczystości przedszkolne,  spotkania z rodzicami oraz zajęcia dodatkowe. Ponad to podczas zajęć przedszkolaki rozwijają swoją sprawność fizyczną w sali gimnastycznej, wyposażonej w sprzęt sportowy i rekreacyjny.
W naszej sali gimnastycznej chętne mamy ćwiczą zumbe oraz taniec orientalny.

Przedszkole posiada bogatą ofertę zajęć dodatkowych. Oferujemy zajęcia rytmiczne, taniec towarzyski, taniec nowoczesny, taniec orientalny, naukę gry w tenisa, język angielski , judo , gimnastykę korekcyjną i religię.

Na terenie przedszkola funkcjonuje prywatny gabinet logopedyczny, w którym rodzice mogą skorzystać z bezpłatnej diagnozy logopedycznej dla swoich pociech. Współpracujemy ze specjalistami z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej przy ulicy Siewnej 23 d.
    Do dyspozycji przedszkolaków pozostaje bardzo dobrze wyposażony ogród przedszkolny, który gwarantuje dzieciom wspaniałą zabawę i wszechstronny rozwój. Jest doskonałym miejscem do organizowania corocznego Festynu Rodzinnego, na który serdecznie zapraszamy dzieci z rodzicami oraz społeczność lokalną.

letnio-jesienne kąciki 2015/2016

GR IGR IIGR IIIGR IVGR VIGR VIIGRVIIIGR IX

przedszkole 175 zimą

Książka kucharska

ZACHĘCAMY DO ZAKUPU WYDANEJ PRZEZ NASZE PRZEDSZKOLE KSIĄŻKI KUCHARSKIEJ CZĘŚĆ I "ZUPY"
KOSZT-9.90 zł.
Ten i inne  smaczne przepisy znajdą Państwo w naszej książce kucharskiej

Podkoszulki do nabycia!!!

Wszystkich fanów naszego przedszkola zapraszamy do zakupu naszego przedszkolnego podkoszulka:)
Koszulki do nabycia w sekretariacie przedszkola.