Cytaty Janusza Korczaka:

Samorządowe Przedszkole nr 175 - Kraków

ul. Siewna 23 c, 31-231 Kraków

O przedszkolu

Przedszkole 175 położone jest w samym sercu osiedla Prądnik Biały, z dala od ruchliwych ulic, za to w sąsiedztwie pięknego parku, do którego przedszkolaki chodzą by poznawać przyrodę i wesoło się bawić.
   Jesteśmy przedszkolem bardzo  dużym, ładnym i słonecznym. Placówka pomimo swojej wielkości stwarza dzieciom rodzinną i przyjazną atmosferę, gdzie każde dziecko może czuć się dobrze i bezpiecznie.
  Warto zwrócić tutaj uwagę, iż w trosce o bezpieczeństwo podopiecznych w przedszkolu założony został monitoring oraz wprowadzono specjalne procedury przyprowadzania i odbierania dzieci, a także określone godziny otwarcia i zamknięcia placówki.
  Posiadamy bogatą bazę materialną, ciekawe pomoce edukacyjne, stwarzające dzieciom możliwość wszechstronnego i harmonijnego  rozwoju.
   W naszym przedszkolu dzieci mają do dyspozycji przestronną salę teatralną, w której odbywają się  uroczystości przedszkolne,  spotkania z rodzicami oraz zajęcia dodatkowe. Ponad to podczas zajęć przedszkolaki rozwijają swoją sprawność fizyczną w sali gimnastycznej, wyposażonej w sprzęt sportowy i rekreacyjny.
W naszej sali gimnastycznej chętne mamy ćwiczą zumbe oraz taniec orientalny.

Przedszkole posiada bogatą ofertę zajęć dodatkowych. Oferujemy zajęcia rytmiczne, taniec towarzyski, taniec nowoczesny, taniec orientalny, naukę gry w tenisa, język angielski , judo , gimnastykę korekcyjną i religię.

Na terenie przedszkola funkcjonuje prywatny gabinet logopedyczny, w którym rodzice mogą skorzystać z bezpłatnej diagnozy logopedycznej dla swoich pociech. Współpracujemy ze specjalistami z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej przy ulicy Siewnej 23 d.
    Do dyspozycji przedszkolaków pozostaje bardzo dobrze wyposażony ogród przedszkolny, który gwarantuje dzieciom wspaniałą zabawę i wszechstronny rozwój. Jest doskonałym miejscem do organizowania corocznego Festynu Rodzinnego, na który serdecznie zapraszamy dzieci z rodzicami oraz społeczność lokalną.

kąciki jesienne 2014

grupa Igrupa IIgrupa IIIgrupa IVgrupa Vgrupa VIgrupa VIgrupa VIIgrupa VIIIgrupa IXgrupa IXhol przedszkola

kąciki zimowe

Gr IGr IIGr IIIGr IVGr VGr VIGr VIIGr VIIIGr IX

Wiosna zawitała do naszych sal

grupa Igrupa IIgrupa IIIgrupa IVgrupa Vgrupa VIgrupa VIIgrupa VIIIgrupa IX

przedszkole 175 zimą

Kąciki krakowskie

GRUPA IGRUPA IIGRUPA IIIGRUPA IVGRUPA VGRUPA VIGRUPA VIIGRUPA VIIIGRUPA IX

Podkoszulki do nabycia!!!

Wszystkich fanów naszego przedszkola zapraszamy do zakupu naszego przedszkolnego podkoszulka:)
Koszulki do nabycia w sekretariacie przedszkola.

Książka kucharska

ZACHĘCAMY DO ZAKUPU WYDANEJ PRZEZ NASZE PRZEDSZKOLE KSIĄŻKI KUCHARSKIEJ CZĘŚĆ I "ZUPY"
KOSZT-9.90 zł.
Ten i inne  smaczne przepisy znajdą Państwo w naszej książce kucharskiej