potwierdzona przerwa wakacyjna

Szanowni Rodzice,

W dniu 16 czerwca 2020 r. została potwierdzona decyzja o zamknięciu naszego przedszkola na okres wakacji.

Decyzją Wydziału Edukacji

Urzędu Miasta Krakowa

przedszkole na okres wakacji      zostaje zamknięte

ze względu na szeroki zakres planowanych prac remontowych.

Harmonogram przerwy wakacyjnej w samorządowych przedszkolach prowadzonych przez Gminę Miejską Kraków w lipcu i sierpniu 2020 r. dostępny jest na stronie internetowej:

Terminy zapisów na dyżur wakacyjny w poszczególnych przedszkolach prosimy kontrolować na stronach internetowych tych przedszkoli bądź kontaktować się z placówkami telefonicznie.

Rodzice zainteresowani zapisem na dyżur w innym przedszkolu powinni odebrać z naszego przedszkola druk Karty Zapisu na Dyżur. Będzie on dostępny w przedsionku wejścia do przedszkola.

Dyrekcja Przedszkola