Pasowanie na Przedszkolaka

Pasowanie grupy IX

„Czas wesoło płynie w przedszkolnej drużynie tu przyjaciół mam i nie jestem sam...”

Przedszkole to miejsce niezwykłych przygód i niezapomnianych wrażeń. To właśnie tutaj nawiązujemy pierwsze przyjaźnie, poznajemy wierszyki i piosenki, bawimy się, liczymy, tańczymy, podróżujemy i odkrywamy. 26 października 2022 roku maluszki z grupy IX dołączyły do grona dzielnych przedszkolaków! Dzieci z grupy IX odważnie stanęły na scenie, recytując wierszyki i śpiewając piosenki o swoim wspaniałym pobycie w przedszkolu. Podczas części artystycznej grupa IX zaprezentowała również swój pierwszy taniec w kole. Pod koniec występu maluszki złożyły ślubowanie, podczas którego przyrzekały, że będą zjadać jedzenie z talerzyka, słuchać Pani, mamy, taty, tańczyć, zgodnie bawić się i przede wszystkim przychodzić do przedszkola z ogromnym uśmiechem. Każdy maluch został pasowany przez Panią Dyrektor za pomocą magicznego ołówka na przedszkolaka. Na zakończenie dzieci otrzymały nagrody oraz dyplomy. Na przedszkolaków czekał również słodki poczęstunek. Nasi mali aktorzy wykazali się ogromną odwagą i ambicją podczas przedstawienia. Nie zabrakło pozytywnych emocji oraz owacji ze strony publiczności. Gratulacje dla nowych przedszkolaków i ich rodziców!

Julcia Pasowanie
Pasowanie Fabianek