banner1

Samorządowe Przedszkole nr 175
ul. Siewna 23 c, 31-231 Kraków
tel. 12 415 64 54
e-mail: przedszkole175@gmail.com

Aktualności

Dzień lata w p-lu 22.06.2018
16 czerwca 2018

Drogie przedszkolaki !!! W piątek 22 czerwca 2018 w naszym przedszkolu powitamy lato. Prosimy, aby w tym dniu ubrać się na ŻÓŁTO i ...

Wiosenno-letni bieg przedszkolaka
10 czerwca 2018
SZANOWNI RODZICE
 
20 i 21 czerwca 2018r. (środa,czwartek) przedszkole organizuje
 wiosenno-letni Bieg Przedszkolaka.

Dzieci w tych dniach wyruszą na trawiastą murawę Klubu Sportowego Clepardia gdzie będą zmagały się w kilku konkurencjach sportowych.

⦁ 20.06.18r.- od godz. 9.30-11.30 grupy: I, III, VI, V
⦁ 21.06.18r.- od godz. 9.30-11.30 grupy: VII, VIII, II i IV, IX
 
Bardzo prosimy w tych dniach o ubranie dzieci na sportowo (obuwie sportowe, dres).W przypadku brzydkiej pogody bieg zostanie przeniesiony, o czym Państwo będą poinformowani.

 

Linki

O nas

    Przedszkole 175 położone jest w samym sercu osiedla Prądnik Biały, z dala od ruchliwych ulic, za to w sąsiedztwie pięknego parku, do którego przedszkolaki chodzą by poznawać przyrodę i wesoło się bawić.

  • Jesteśmy przedszkolem bardzo  dużym, ładnym i słonecznym. Placówka pomimo swojej wielkości stwarza dzieciom rodzinną i przyjazną atmosferę, gdzie każde dziecko może czuć się dobrze i bezpiecznie.
  • Warto zwrócić tutaj uwagę, iż w trosce o bezpieczeństwo podopiecznych w przedszkolu założony został monitoring oraz wprowadzono specjalne procedury przyprowadzania i odbierania dzieci, a także określone godziny otwarcia i zamknięcia placówki.
  • Posiadamy bogatą bazę materialną, ciekawe pomoce edukacyjne, stwarzające dzieciom możliwość wszechstronnego i harmonijnego  rozwoju.
  • W naszym przedszkolu dzieci mają do dyspozycji przestronną salę teatralną, w której odbywają się  uroczystości przedszkolne,  spotkania z rodzicami oraz zajęcia dodatkowe. Ponad to podczas zajęć przedszkolaki rozwijają swoją sprawność fizyczną w sali gimnastycznej, wyposażonej w sprzęt sportowy i rekreacyjny.
  • W naszej sali gimnastycznej chętne mamy ćwiczą zumbe oraz taniec orientalny.
  • Przedszkole posiada bogatą ofertę zajęć dodatkowych. Oferujemy zajęcia rytmiczne, taniec towarzyski, taniec nowoczesny, taniec orientalny, naukę gry w tenisa, język angielski , judo , gimnastykę korekcyjną i religię.
  • Na terenie przedszkola funkcjonuje prywatny gabinet logopedyczny, w którym rodzice mogą skorzystać z bezpłatnej diagnozy logopedycznej dla swoich pociech. Współpracujemy ze specjalistami z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej przy ulicy Siewnej 23 d.
  • Do dyspozycji przedszkolaków pozostaje bardzo dobrze wyposażony ogród przedszkolny, który gwarantuje dzieciom wspaniałą zabawę i wszechstronny rozwój. Jest doskonałym miejscem do organizowania corocznego Festynu Rodzinnego, na który serdecznie zapraszamy dzieci z rodzicami oraz społeczność lokalną.

 

Kontakt

Samorządowe Przedszkole nr 175

ul. Siewna 23 c
31-231 Kraków

tel. 12 415 64 54
e-mail: przedszkole175@gmail.com

Mapa dojazdu

× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.