ul. Siewna 23 c, 31-231 Kraków

Dzień lata w p-lu 22.06.2018
16 czerwca 2018

Drogie przedszkolaki !!! W piątek 22 czerwca 2018 w naszym przedszkolu powitamy lato. Prosimy, aby w tym dniu ubrać się na ŻÓŁTO i ...

Wiosenno-letni bieg przedszkolaka
10 czerwca 2018
SZANOWNI RODZICE

20 i 21 czerwca 2018r. (środa,czwartek) przedszkole organizuje
 wiosenno-letni Bieg Przedszkolaka.

Dzieci w tych dniach wyruszą na trawiastą murawę Klubu Sportowego Clepardia gdzie będą zmagały się w kilku konkurencjach sportowych.

⦁ 20.06.18r.- od godz. 9.30-11.30 grupy: I, III, VI, V
⦁ 21.06.18r.- od godz. 9.30-11.30 grupy: VII, VIII, II i IV, IX

Bardzo prosimy w tych dniach o ubranie dzieci na sportowo (obuwie sportowe, dres).W przypadku brzydkiej pogody bieg zostanie przeniesiony, o czym Państwo będą poinformowani.

Strona główna

• umożliwienia korzystania z Panelu Klienta,
  • dostosowania serwisu do preferencji użytkowników,
  • pozyskiwania anonimowych danych dotyczących sposobu, w jaki użytkownicy korzystają z serwisu,
  • ułatwienia użytkownikom poruszania się po stronach serwisu i korzystania z niego,
  • zapewnienia standardów bezpieczeństwa.

Google Inc. - w ramach wykorzystywania usług Google Analytics oraz YouTube:

Informacje na temat zmiany ustawień dotyczących ciasteczek w poszczególnych przeglądarkach dostępne są na poniższych stronach:

Instrukcje dla urządzeń mobilnych: